colTranslationsWe are honored to share the Messages from God
in the languages of the world.
world1
Když Buh vidí jen s láskou a Nepodmínené pozitivní ohledem (10-12-08)

circle of light Úterý Kruh v kruhu Light

28. ríjen 2008

Ctení zpráv od Boha-seeing as God sees with only love....

Prostrednictvím Yael a Doug Powell

V kruhu Svetla, www.circleoflight.net

world1Jak jste vznikají a pricházejí ke mne, a prijmout svou roli jako srdce všech živých, budete vedet, co to znamená milovat, milovat každý život zcela a dokonale se cistoty, vášnivé lásky a milosti. Takto budete chodit ve svete jako živého Krista a každý život se setkáte se bude cítit sám prihlásí, je známo, že velmi hlubin své slávy a miloval je zcela a úplne.

Ne jako lidské bytosti dosahující aby je mohli milovat bezpodmínecne, ale jak miluju ja budete chodit na Zemi, a každá osoba, která je videt s živým srdcem a oci se Kristus nikdy být stejný. Milovaní, již víte, že to, co se vzruší každý z vás je, když si myslíte, že sám videl a zamiloval do jiné. Násobit tento tisíc krát tisíc, a ty víš, jak se máte na mysli lásku.

Posilám Vam jako muj životní srdce dotknout každého života a milují ji ciste, s láskou tak cistá, že každý život je názorným príkladem toho, jak nádherné jsou svetla, že opravdu je. At už je to lidská bytost nebo se stát, že života, který Zavoláte zvírete, nebo se jí z rostlinné ríše? každe života je treba videt a ocenovat, videt se celkem bezpodmínecné pozitivní veci.

Mužete se podívejte na tuto cestu v jediné oko tvé srdce, když se dotknete a vím, jiné vnímání pres srdce, a ty se pak bude plne videt sami sebe tím, že ostatní a skrze mne.

Jako každý život je videný a známý jak Buh vidí a vedí a miloval jak Buh miluje, teprve potom muže každý život se stal zázrak z skutecná láska rozkvet. Co nejdríve, nebot každý život je uveden na výživu videný a známý se celkem bezpodmínecné lásky, která je jako neomezený jako životní vesmír sám o sobe, že život bude musí rozkvet, nebot je psáno v obývacím DNA hologramu Láska my delime . Je to potrava pro srdce živého Boha, který je stejne jako slunecní svit v zahrade. Je absolutne nutné, aby v reálném živote vzkvétá a ke splnení jeho božské prirozenosti.

Úcel, pro který jsem udelal každý drahých život je vždy odhaleno pres srdce. Vaše srdce, ty milý, cistý a záhadné, nebot oni mluví o vzruší Láska zpusobem neznámý na mysli, a oni mluví v jazyce živého srdce pravá láska a svoboda. Vzhledem k tomu, svoboda zvedá se v tobe, to zpusobuje vaše tepová frekvence, aby se shodovaly s živými bije do celku jen na vuli, mocná vule Boží jsem Ja muže být v rovnováze a reditel, a udržet zkušenosti života jako celek Nový symbol Božího života.

Meditaci prostrednictvím YAEL

Moji milí Bohu, my otevrít naše srdce, dneska k vám, a požádat, aby se stala Vaše Láska v akci. Žádáme vás, Bože, naše srdce, aby se pripojil znovu, srdce k srdci, aby se sjednotili nám spolu tak, že mužeme být živé srdce v provozu vám, otevrený vírivý lásky, pres který mužete lít Vaše Láska to zdravícko a výtah, probudit a transformovat tento vzácný svete.

I volácí na všechny bytosti svetla a myslím, zeptejte se, že zpusob, jakým se otevrel pro príchod na svet z lásky zacít nyní. A pro každý prípad a osoby, jejichž podpora muže to prišla práve ted.

I volácí na všechny bytosti svetla, které mají být zde s námi dnes vecer k nám pomáhat v tom, že toto otevrené srdce lásky. I pripojil mé srdce s mým milovaným Doug, a otevrít naše srdce dvojca milácek dohromady jako jeden. Žádám vás, aby se životní koridor pro cisté lásky a pro tento vecer zkušenosti. Amen.

Jak jsme se pripojili naše srdce spolecne, jsme otevrít naše srdce široké, širší a ješte širší, pocit, že se vznítí ve Láska naše srdce a pocit spojení srdce k srdci, protože náš okruh Láska se stává, že životní vír a energetických toku Láska nyní mezi námi , Pohybující se ve smeru hodinových rucicek. Pri každém strídání, že zesílí, dokud jsme opravdu silný pocit, že cistý nekonecný nekonecný Láska nalévání pres nás.

My upozornení na tento prijímající svet velký prutok Láska a dáváme naše vule, naše srdce v kapitulaci k Bohu. Jak jsme se podelit o své srdce, ale také naladit na tep na jeden a budeme sdílet dech, která se pohybuje pres všechny. S každým dechem vzpomínáme naší jednoty a naší vedomí dosáhne široké a napojí na celý životní lásky, jak jí dýchá a ven. Jak jsme vydechnout, máme prázdné, a nadechnout se, že jednota lásky. Vydechnout, že jednota do sveta snadno a dýchat skrze naše srdce otevrené a sdílený do cistá láska k Bohu, dýchá to nyní pres srdce ven krásne. Dýchání ve výtahu jsme se do cistého oceán lásky a stane se, že láska dýchá ven do sveta.

, Který dýcháme, v soucasné dobe do svetla. The Light a nyní naplnuje nás dýchá, jako nás. Dýchání do cistého Light znovu. Je dýchá prostrednictvím našich každý atom, každý elektron a každé bunce. , Který dýcháme, se znovu do sladkého splynutí s Bohem. Dýchání z Boha? Je láska ke každému životu na Zemi, a pak znovu až v dýchání, že splynutí lásky.

Dýchání z lásky skrze naše srdce a dýchání do sladké splynutí. Dýchání z ujištení o Boží? S láskou do sveta. A nyní jsme se nadechnout, a to až do vertikálního okamžiku stvorení sama a vydechnout, že vibrující energie do sveta, aby ji zapálit. , Který dýcháme, se znovu až v okamžiku stvorení a vydechnout, že exploze života do sveta.

Jak jsme se nadechnout nyní cítíme, že životnost dýchat cistý život a na to, aby každá lidská bytost. Dýchání do pameti jednoty lásky a jednoty s dýcháním, které se na svete. S každým dechem a ven, ale stane Love? S pohybem jako bychom dovolit, aby se stala Love, které nám život. S každým dechem naše srdce si pamatuje jeho skutecné rezonanci a my vydechnout jednoty Boha.

Nejmilejší ty? Moje slavné srdce. Co se vám stalo tento pohyb svetla, umožnují si, že je živ na rytmus a tok této lásky, že máme spolecného a že si dejte jako otevrené srdce All That I Am. Každý dech vleky jste vyšší, než je nyní umožní vaše vibracemi pro me a mé lásky se dotkne vašeho srdce. Mužete si jej blossoming, otevrení jako kvetina na slunecním svetle. Vaše otevrené srdce ted ohrívá celý bytost, mytí Láska pres všechny své atomy a sám se stal žijící oceán, aby se vzdala My Love Love? Sladkým s výživa bytí.

Na dverích svého srdce nyní otevírá zcela. Krásný, zárivý ve svém Light. Vaše vedomí se vymyje svítivost paprsky svetla ružová, jak si najít pohybující se tím dvere do svobody lásky. Oceánu of My Love kolem vás a na tuto lásku najít koreny a víte, že vaše srdce se živí tímto oceánem života nekonecné lásky I Am.

Ty jsou moje kvetina. Vaše srdce roste ve mne. I Am kam umístit své koreny. Takže, milý úžasné drahé srdce, korenová ME v sobe hluboce. Dosáhnou hluboko do tohoto oceánu a cítit svoje srdce vzít své výživy a obcerstvení a život z ME. Vím, že jste ukotvena v tomto oceánu, a to od milý tvuj srdce se vždy napil.

Ted, Láska je stoupající z hlubin oceánu lásky a záplavy vaše srdce s jeho výživa a její radost. Když víte, že vás mají koreny v této lásky, víte, váš zdroj Láska je neomezená. Jako Love spechá do vašeho srdce, vaše srdce se otevre úplne a vy jste naživu v dokonalé duvery Láska jako zdroj svého života.

kolébam se vás mekce v této oceán lásky a vaše srdce dostane ven. Vzhledem k tomu, že se zjistí, taková neha a rozkoš. Zjistila, samo o sobe zrcadlove dokonale. Jeden velký srdce zaživa v tomto oceánu, zpev Mé jméno se každý porazit. Každý životní okamžik jsem v tobe a ty jsou prítomny ve mne.

Takže, milý, drahé srdce, lásky, jako dvojce Láska bunky, jako stred Moje Láska vždy oslovit s vaším srdcem a necht vaše srdce vnímám, že to pro vás miluji te žít, je neomezená a vždy musí být vaše výživa, Vaši podporu, vaše totožnost, vaše dedictví. Všechno Jsem prijde na vás s touto Velká Láska téct .

Ješte širší vaše srdce dostane ven a ty jsou dokonalé duvery. Všechny vaše srdce, když vidí s absolutní jasnost, že neexistuje žádný omezeni pro tuto lásku, žádné omezení Moje láska pro tebe, žádný limit na pravde vaši identitu jako srdce Všechno Láska Jsem. Tlacit další, ješte vetší srdce otevrené, dokud vaše srdce je jako velke jako vesmír a bušení srdce, že jsi jako Dvouoká životní plamen Láska ví, sama o sobe jako vždycky milovat? S jistotou. , Který je srdcem preferovat Boží.

Vzhledem k tomu, že impuls prijde do sladce, že to, že neomezená vznítí vášen a láska se stává roztavené milost, která se dotýkají všech živých vecí a koupání je s láskou, která odtéká vás. A kašna z vaší duše, že je Me. Tvoje Láska dosáhne všude. Je myje prostrednictvím živého Všechny Boží jsem a ptám tý, milý srdce, cítit láska? S velkolepost a cítit jeho nekonecný pravdu. Neexistuje žádný konec tohoto Láska a vždy je rozširují. Ty, muj milý, se zdrojem, že expanze, a já jsem zdroj za vás.

Pití v tuto lásku a cítit jeho neomezenost. Koupat se ve skutecnost navždy, na vecnost. Tato láska koncí nikdy, nikdy se zastaví, nemá žádné omezení. Je zdrojem tvoje života.

Tak, aby se tento Láska k povstat tvému vedomí jako vy stane horící Láska Svetlo a kruh je kompletní, když se vaše láska stoupá ode mne a já prijmout a vrátí ji. Tok života ted je ta, která dokonale vyživuje veškerý život v obývacím hologram. Vždy je pohyblivé, ty milý, díky vám. Necht vaše srdce, myslíte si, že pohyb lásky, pamatování vaše koreny v hlubokém oceánu a pravdivost vašich neomezeného charakteru jako srdce Boží, které je zdrojem života a které krmí vším, co je uvnitr vás.

Ted, Svetlo vašeho vedomí se uznává, že sláva Láska a vášen svého projevu v reálném živote a velkorysost, se dostanete k objetí všechno. Milováni, že s touto Láska, že jsem nalít pres vás, což se vynásobí geometrickou radou a vy se dotýkají každého života. milovani dokonale jako každý potok svetla musí být milován, a vaše srdce Dvouoká životní plamen kanály s proudem života každé oko pravé srdce vnímání, vnímání srdcem Boží jsem Ja.

Žádám vás, abyste šli do toho hluboce milující všechny zkušenosti ze života a dokonale videt život, jak vidim Ja. Pro tebe jsou mé srdce vnímání. Mužeš cítit, když se každý dotek slávy života v hologramu Boží jsem Ja? To jiskrení se uznává, že spechá prostrednictvím svého bytí a vznítí povedomí srdce vnímání. Vzhledem k tomu, že srdce Bohu se dostanete ven a bezpodmínecnou lásku, když vidím, jak život a milující s Všechno Jsem Ja.

Veliký pramen života Láska lije prostrednictvím svého otevreného srdce a kam se dostanete dolu s temito koreny do oceánu. Jako kvetina, která ve slunecním svetle of Moje Láska, My vám stane bezpodmínecné pozitivní souvislosti, pronájem každého života vím, jak dokonale je miloval s láskou, která je opravdu nekonecný. Necht každý dech je pro vás dech života, dýchá sama prostrednictvím vás, mé srdce otevrené a oslovit všechny To znamená, že každý život najednou. Všechny života v každém rozmeru najednou v životní nádhernými a ted.

Mužeš se cítit, co to znamená být stredem Všechno Boží. Chceš-li se srdcem, které miluje me jako pro me, jako srdce Boží jsi. Milovani veškerý život okamžite v této životní ted a pomocí svého velikého Dvouoká životní plamen extáze se tam nalít tuto lásku ke všem duverne život. Nad žádné iluze omezení. Volný jako jediná láska muže být zdarma. Živí, aby každý odstín pohybu na všechny, a hluboko zakorenené hluboko v mori Moje Láska. Neomezeni Láska s výživy. Neomezený Láska s možností.

Ted, jak jste si otevru vaše Dvouoká životní plamen srdce, milý, drahý bunek v živé srdce Láska Jsem, dovolte, srdce, že je generátor síly lásky spojit se s vaší lásky pro me. Pamatujte si, že je vaší identita a pravdu svého života a je nekonecný. At tvoje láska stala ta, která obklopuje celý vesmír mekkostí a ve spojení s každým dalším živote proudu.

Neexistuje žádné rozdelení mezi námi. Ty jsi moje láska a já jsem svou totožnost. Proto jste ve spojení s každým život jako já, a každý milující život jako já. Chci te cítit, jaké to je být ve spojení se všemi život, protože žije v tobe. Mužeš si myslíte, že intenzita a sladkost? A radost z této výmeny neomezené Láska s bezpoctem proudy života, všechny cásti této slavné místo a všichni ho rozširuje geometrickou radou. Na rostoucí radost myje kolem tohoto kruhu a splynutí Miluj vznítí ve vášnivých objetí. Ty se staly hnutí lásky, které je nyní okamžiku stvorení.

Ty tam explodovat do všeho. Ty jsi. Jsem nekonecný. Umývárne extáze. Veliký impuls lásky se tak stává rytmus v centru a všechny spojuje život v ní v rytmické tanecní jednoty. Stále a vždy násobí Láska, a pohybuje se tam, rozbalte ho v radosti. Vetší a vetší láskou. Více a více svetla.

A nyní, jak se budete dívat, jak se vedomí Boha, cást obytného celku Láska. Jsem, v každém stupni a každý váš zamerit se muže pripojit každý s životem a pohybujete se v duverne, vedoma své krásy a dokonalosti, i když jsou životních celku. Všechno toto se deje, najednou: o intimní lásky a živého celku, a to vše se deje v rytmu srdecního tepu. Vše, co je krmí z korenu, které jsou Láska centrovaný tady u vás, vy, kdo jsou moji centrum.

Takže když budete mít pocit, že rytmus kosmu a máte pocit, tvoje Dvouoká životní plamen bušení srdce, vy také zamerit se na míste vašeho srdce, vaše Dvouoká životní plamen delohy. V nem najdete na svete, který vidí svuj život žiješ v tobe, jeden z mnoha vrstev Láska v velký životní vzor. Nechte své zamerení se stala intimní svet lidstva, a zároven pamatovat na životní dýchací hologram a hluboký oceán lásky, kde máte své koreny a pravdy Boží jsem Jsem jako nekonecný.

Co se vám soustredit se na svet s jednou cástí vašeho vedomí, se te zeptám na lít tam to všechno Láska a umýt každý atom sveta v ní. Jak se vám ukazují, že tento neomezený zdroj lásky, že já jsem. Tvé srdce se stává pramen živé pulzující Love, který omývá na Zemi nyní, skvostne, a spechá do éteru na dotek a krmiv života, že každý má své zamerení na svete, v živote na Zemi. Jak jste si snímek, kousek vaší pozornosti vaší vedomí v pohledu na život na Zemi, držte se vaše koreny v oceánu lásky a vaši identitu, která žije v duvere, a vaše vedomí je nekonecný.

Takže, milý srdce, jako máš rád na svete, posun vaše zamerení, které vám mohou chodit do ní a nyní stojí jako Kristus, živý v lidských dramat a ráda jako já. Láska jako muj nekonecný srdce. Jak si myslíš, že tuto lásku k odlévání prostrednictvím vás, i vy si jsou vedomi Láska? S výhledem vedom bez prestání na oceán a své koreny, vedomi si perfektní Láska Jsem, což samo o sobe skrze vás do sveta, a ty, jako muj srdce vnímání.

Proto mi ukázat, že svet videl, že moje srdce v obývacím ted a každý život, který si sáhnout, jak si je zamiloval nyní dokonale a zcela bez omezení. Jak si myslíte, že neomezená Láska dotýká každého života, nejdražší srdce, jsem vás požádat, aby skutecne cítit bezpodmínecnou Moje Láska, Moje perfektní videní každý život tak, jak je drahé, a tak cenná. Sledujte, jak se iluze o omezení ve všech jeho podobách se obrátit na mlhy a odplout. Každá iluze omezené Láska sklání k neomezené pravdu. Jako moje srdce, ty presunout ven do sveta a cítí, Moje Láska milující jako ty.

Tento pocit, milovaní, je vaše pravdy a iluze ze sveta zmizí pred vámi. Nechte své vedomí soustredit prostrednictvím svého srdce, jak jste stojite jako moje srdce, je Kristus, a myslíte si, že láska se dotýkají každého života a uvolnuje jej z sen o omezení ve všech jejích mnoha podobách. Zdarma se Láska Jsem a svobodne žít v Láska? Je opravdu mnoho. Jeden dotek odemyká srdce, které bylo zmrazené, vázáni sny o odtržení od Me a oddelení od lásky.

Okamžité otevrení a transformaci za vás dotknout života po živote po živote drahé? Jako vaše srdce prohledá celý svet a osvobozuje každého srdce pro me, každý pamatoval na své vlastní srdce koreny v oceánu lásky, které nejsou jinde ve svete. Každý si vzpomene na svuj život dedictví božství a okamžite se zapamatováním svobody od každého snu omezení.

Jak budete chodit ve svete živých Moje srdce, vidíte, jak je mé srdce vnímání. Proto neexistuje nic, co musíš udelat. Jde spíše o pravde své skutecné identita a Láska se zbytkem. Jak srdce tvoje skeny na svete, se dotkne všech lidskosti a mužeš mít pocit, že otevrení srdce. Neváhejte okamžiku pamatování, sladké Láska? To objetí, o návratu z pravého vedomí? otevrené, živé a zdarma. Nacházíš se v srdci Boha. Jsem tvoje skutecné identita. A ty jsi studnice vnímá neomezené lásky, že veškerý život, jak je dokonalá.

sidebar-stars-long-5


sidebar-stars-long-4


sidebar-stars-long-8
line

line
sidebar-sign-up
line
donate